Palazzo, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 25.5.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 123352082

Palazzo

Bulharsko » Burgas » Slunečné Pobřeží

, Apartmány starstarstar

LM


Palazzo

Termín:

25.5.2018 - 1.6.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Katovice0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 708 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Palazzo se nachází v klidném okolí Slunečného pobřeží. Snadno se lze dostat do historického města Nesebar, které je zapsáno na seznamu UNESCO (do města lze dojet veřejnou dopravou nebo se vydat na delší procházku). Nedaleko komplexu se nachází četné kavárny, bary, supermarkety, o něco dále noční kluby a diskotéky (nejbližší je na pláži Cacao Beach ve vzdálenosti 500 m od hotelu), které bezpochyby přilákají milovníky dobré zábavy. Letiště v Burgasu je vzdáleno cca 30 km a letiště ve Varně cca 100 km od komplexu Palazzo.

Pláž

Komplex Palazzo se nachází ve vzdálenosti cca 300 m od nádherné, veřejné, písečné pláže, rozpínající se na ploše 9 km (je třeba přejít pouze přes ulici). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení

Komplex se skládá ze tří pětipatrových budov. Každá část má vlastní bazén, restaurace se nachází pouze v jedné budově. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. V areálu komplexu Palazzo se nachází recepce, trezor na recepci (za poplatek), směnárna, restaurace v Palazzo 2, bar u bazénu, bazén s brouzdalištěm. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hostům je k dispozici také parkoviště (za poplatek cca 10 BGN/den), trezor (za poplatek 7 BGN/den). Hotel má povolení pouštět nepřetržitě hlasitou hudbu.

Pokoje

Komplex Palazzo nabízí apartmány (o rozloze cca 65 m²), které se skládají z ložnice a denní místnosti (možnost ubytování rodin 2+2 nebo 3+1). Všechny apartmány mají kuchyňský kout, koupelnu, balkon nebo terasu (ve většině apartmánu), telefon, satelitní TV, klimatizaci. Kromě toho si lze zapůjčit dětskou postýlku - zdarma.

Možnost ubytovat 2 dospělé osoby + 2 děti nad 2 roky + dítě do 2 let.

Strava

All inlclusive: Snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci s ukázkami kuchařské show. Občerstvení (16:00-17:30) je servírováno v restauraci a alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00-22:00) v baru u bazénu.

Sport a zábava

Na pláži je k dispozici centrum vodních sportů (loďky, skútry, šlapací kola, windsurfing) - za poplatek. Možnost využití masáží - za poplatek.

Internet

Internet - za příplatek (cca 2 leva/30 min., 3 leva/hod., 6 leva/3 hod., 9 leva/5 hod.).

Místní kategorie

***

Webové stránky

www.palazzosunnybeach.com

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/bulgaria-sloneczny-brzeg-wczasy/palazzo

Náš názor

Vkusně a komfortně zařízený apartmánový komplex Palazzo je ideální pro mladé, kteří chtějí ochutnat noční život a okusit místní kuchyni, které nelze odolat, protože v blízkosti je mnoho regionálních restaurací. Komplex Palazzo je dobrou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní dovolenou za skvělou cenu!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: dopravu letadlem, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, 4 noci v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Výlety v okolí

NESSEBAR (1 den)

Autobusový výlet do jednoho z nejkrásnějších měst v Bulharsku, jehož staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nessebar se nachází na malebném poloostrově, je spojen s pevninou úzkou šíjí. Jedinečnost města spočívá v jeho památkách sahajících až do starověkých dob. Najdeme zde pozůstatky po starobylých Římanech, Řecích, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých budov a malé dřevěné domy postavené ve stylu bulharského národního obrození. Na kouzle města se podílí také mnoho taveren a malých restaurací na pobřeží. Tato zvláštní kombinace přírodních krás, malebných památek a jedinečné atmosféry města činí Nessebar jedním z turisty nejnavštěvovanějších míst. Cena cca 32 EUR bez oběda / cca 37 EUR s obědem.WARNA- DELFINÁRIUM (1 den)

Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budeme moci obdivovat výkony trénovaných delfínů - skákání, balanc, tanec a hra s publikem. Skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu prohlídka Varny - druhého největší města Bulharska, známého jako "Perla Černého moře". Cena cca 28 EUR ze Zlatých Písků / 42 – 47 EUR ze Slunečního pobřeží.BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)

Autobusový výlet do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších měst Bulharska. Pro svoji lokalitu na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.

Chcete-li se dobře bavit, tak pouze v horkém, balkánském stylu. Budete mít možnost se o tom přesvědčit během účasti v jedinečném bulharském večeru. Ten se bude konat v krásně zařízené lidové restauraci. Nenechte si ujít speciality místní kuchyně a typické bulharské nápoje - víno a rakiji. Na programu večera je mnoho atrakcí, například představení. Cena cca 47 EUR.JEEP SAFARI - (1/2 dne)

Výlet zajišťuje pořádnou dávku adrenalinu, skvělá zábava pro celou rodinu. Odjezd z hotelu kolem 9. - 10. hodiny v džípech s pohonem 4x4 do balkánských hor. Jízda džípem po nerovném terénu, lesních cestách a kopcích. Cena cca 36-43 EUR/osoba.Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

První den

Odlet z Polska. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady.Druhý až předposlední den​

Odpočinek, koupání v moři, opalování, možnost využítí fakultativních výletů apod.Poslední den

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, odlet do Polska.

Jiné

Bulharsko - Obecné informaceMěna

LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary a eura.Spropitné

Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Týče se zejména řidičů na výletech v okolí a číšníků v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.Vízum

Čeští obyvatelé mohou cestovat do Bulharska s platným průkazem totožnosti.Čas

+ 1 hodina v poměru k českému času.Orientační ceny

Oběd 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.Pošta

Známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často také v hotelech.Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.Telefony

Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Od června 2017 nejsou v EU poplatky za roaming.V regionuAlbena

Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.Zlaté Písky

Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.Slunečné pobřeží

Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.Sozopol

Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální řád odletů sledujte na r.pl\rozklady .

Pořadatelem tohoto zájezdu je Go Afrika s.r.o., IČ 26859220.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK