MPM Arsena, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 27.5.2018, Ultra all inclusive
Číslo zájezdu: 129127563

MPM Arsena

Bulharsko » Burgas » Nesebar

, Hotel starstarstarstarMPM Arsena

Termín:

27.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
16 011 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (za poplatek), trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti).
Poloha
Hotel Arsena se nachází v jižní části Nového Nesebru, přímo na pláži.
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kancelářeK ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.
Doporučení
Hotel MPM Arsena je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí komfortní ubytování a služby ultra all inclusive. Blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města činí z hotelu MPM Arsena velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Doporučujeme všem, i rodinám s dětmi, kteří chtějí strávit dovolenou v kvalitním hotelu na pláži.
Gps
42.656632, 27.716380
Pláž
Městská (jižní) pláž se nachází přímo u hotelu. Je velmi prostorná, písčitá a svažující se postupně do moře. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži - vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary. Vše za poplatek.
Plazcca
na pláži
Popisnawww
Hotel MPM Arsena je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí komfortní ubytování a služby ultra all inclusive. Blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města činí z hotelu MPM Arsena velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Doporučujeme všem, i rodinám s dětmi, kteří chtějí strávit dovolenou v kvalitním hotelu na pláži.
Stravování
Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (pizza, sendviče, zákusky, zmrzlina) v době od 10:00 do 12:00 h a v době od 16:00 do 18:00 h v baru u bazénu, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 23:00 h a v baru u bazénu od 10:00 do 18:00 h. Uvedené časy jsou orientační.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou s výhledem na starý historický Nesebr a moře, lobby bar, bar na pláži (není součástí ultra all inclusive), bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, krytý bazén, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, dětský klub (od 4 do 12 let), konferenční sál.

Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénů, sauna, pára, fitness, šipky, vodní gymnastika, vodní aerobik.

Za poplatek: kosmetika, masáže, prádelna, parkoviště.
Název
MPM Arsena
Pořadatelem tohoto zájezdu je Alexandria, spol. s r o., IČ 25661507.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK