MPM Arsena, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 27.5.2018, Ultra all inclusive
Číslo zájezdu: 129127563

MPM Arsena

Bulharsko » Burgas » Nesebar

, Hotel starstarstarstarMPM Arsena

Termín:

27.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
16 011 Kč ()


Ubytování
Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (za poplatek), trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti).
Poloha
Hotel Arsena se nachází v jižní části Nového Nesebru, přímo na pláži.
Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kancelářeK ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobytPro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.
Doporučení
Hotel MPM Arsena je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí komfortní ubytování a služby ultra all inclusive. Blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města činí z hotelu MPM Arsena velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Doporučujeme všem, i rodinám s dětmi, kteří chtějí strávit dovolenou v kvalitním hotelu na pláži.
Gps
42.656632, 27.716380
Název
****hotel MPM Arsena
Pláž
Městská (jižní) pláž se nachází přímo u hotelu. Je velmi prostorná, písčitá a svažující se postupně do moře. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži - vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary. Vše za poplatek.
Plazcca
na pláži
Stravování
Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (pizza, sendviče, zákusky, zmrzlina) v době od 10:00 do 12:00 h a v době od 16:00 do 18:00 h v baru u bazénu, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 23:00 h a v baru u bazénu od 10:00 do 18:00 h. Uvedené časy jsou orientační.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou s výhledem na starý historický Nesebr a moře, lobby bar, bar na pláži (není součástí ultra all inclusive), bar u bazénu, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, krytý bazén, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, dětský klub (od 4 do 12 let), konferenční sál.

Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénů, sauna, pára, fitness, šipky, vodní gymnastika, vodní aerobik.

Za poplatek: kosmetika, masáže, prádelna, parkoviště.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Alexandria, spol. s r o., IČ 25661507.

Odesláním tohoto formuláře realizujete NEZÁVAZNOU poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK